Dom Spokojnej Starości Magnolia k. Wejherowa

Wybór odpowiedniego domu opieki to kluczowy element dbania o dobro Seniora. Nasz Dom Spokojnej Starości k. Wejherowa oferuje najwyższy standard opieki dla osób „chodzących” — samodzielnych oraz wymagających całodobowej opieki personelu. Dom Seniora Magnolia jest dobrze utrzymany, posiada odpowiednie wyposażenie oraz przestrzeń dostosowaną do potrzeb osób starszych. W ofercie Ośrodka znajduje się duży zakres świadczonych usług — od opieki medycznej, przez rehabilitację, po zajęcia kulturalne, które pozwolą Seniorom na aktywne i ciekawe spędzanie czasu.

Staramy się walczyć ze stereotypowym postrzeganiem miejsca opieki nad Seniorami jako domu starców, co często budzi jednoznaczne negatywne odczucia. Wierzymy, że dobre relacje między pracownikami a Podopiecznymi to jeden z filarów skutecznej i satysfakcjonującej opieki nad Seniorami. Cały zespół pracowników dba o zapewnienie Pensjonariuszom poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i przyjemnej atmosfery w czasie codziennego funkcjonowania Domu, aby czuli się jak u siebie.

Współpraca z rodzinami

Kolejnym istotnym aspektem funkcjonowania Domu Opieki Magnolia jest ścisła współpraca z rodzinami Pensjonariuszy. Pomaga w tym doskonała lokalizacja Domu Seniora, w Pomorskiem, w małej odległości od Wejherowa i innych dużych miast regionu. Personel Ośrodka utrzymuje stały kontakt z bliskimi, informując ich o stanie zdrowia oraz codziennym funkcjonowaniu. Dzięki temu rodziny mogą być spokojne o swoich bliskich, którzy korzystają z profesjonalnej, empatycznej opieki i wsparcia.