Dom Opieki Magnolia k. Dąbrówki Wielkiej

Osoby starsze z różnych przyczyn wymagają wsparcia ze strony rodziny lub profesjonalnych instytucji opiekuńczych, takich jak domy spokojnej starości. Nowoczesne obiekty nie mają wiele wspólnego ze stereotypowymi „domami starców”. Dom Opieki Magnolia, który mieści się ok. 10 km od Dąbrówki Wielkiej, zapewnia seniorom komfortowe, bezpieczne i dostosowane do ich potrzeb warunki życia. Dom Seniora k. Dąbrówki oferuje:

  • pobyt w czystych, przestronnych pokojach z zapleczem sanitarnym w budynku całkowicie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • opiekę pielęgnacyjną i medyczną,
  • możliwość korzystania z usług fizjoterapeutycznych, fryzjerskich i podologicznych,
  • 5 posiłków dziennie z uwzględnieniem specjalnych potrzeb żywieniowych,
  • zajęcia aktywizujące i rekreacyjne,
  • możliwość uczestnictwa we Mszy Św. raz w mies.

Wsparcie emocjonalne i poczucie bezpieczeństwa w Domu Seniora

Jednym z najważniejszych aspektów życia w domu seniora jest poczucie bezpieczeństwa oraz opieki ze strony personelu. Nasz Dom Spokojnej Starości k. Wejherowa i Dąbrówki to miejsce, które jest odpowiedzią na potrzeby seniora — zarówno te wynikające z jego stanu zdrowia, jak i emocjonalnych czy społecznych oczekiwań. Dla osób starszych ważne jest bowiem, aby czuć się otoczonym troską, zrozumieniem i życzliwością – zarówno ze strony pracowników, jak i innych mieszkańców. To właśnie to poczucie daje Seniorom możliwość odczuwania satysfakcji z życia pomimo ograniczeń związanych z wiekiem.