Dołącz do nas na Facebooku

Dom całodobowej opieki
nad osobami starszymi w Lęborku

Informacje: +48 692 115 879
info@domsenioramagnolia.pl

Pokoje

Dom „Magnolia” posiada 3 kondygnacje, w tym parter i I piętro połączone są pełnowymiarową windą, natomiast trzecią kondygnację stanowi poddasze użytkowe. W naszym ośrodku znajdują się pomieszczenia mieszkalne: 1-osobowe jednopokojowe, 2-osobowe jednopokojowe oraz apartamenty dwupokojowe z wyjściem na taras lub balkon. Każde pomieszczenie posiada łazienkę przystosowaną dla osób starszych oraz systemem alarmowo-przywoławczym umożliwiający w każdej chwili wezwanie pomocy. Ponadto wszystkie pokoje posiadają ogrzewanie podłogowe, telewizję cyfrową, Internet. Dodatkowo nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać monitoring wewnętrzny na korytarzach i na zewnątrz budynku.

Pensjonariusz będzie mógł korzystać z naszego umeblowania oraz wyposażenia lub urządzić pokój swoimi meblami, a dla osób przewlekle chorych, które są zmuszone do ciągłego przebywania w pozycji leżącej, przewidziane są specjalistyczne łóżka z regulacją, sterowane elektrycznie oraz materace antyodleżynowe.

Do dyspozycji mieszkańców będzie również przestronny, słoneczny salon z 55-calowym telewizorem oraz sala do ćwiczeń ruchowych i rehabilitacji. Ponadto już na etapie projektu wyeliminowano bariery architektoniczne, a cały budynek jest zabezpieczony nowoczesną instalacją przeciwpożarową oraz sanitarną.

O nas

Kontakt

Dom Seniora Magnolia
ul. Poznańska 5
84-300 Lębork, pomorskie

tel. 692 115 879
info@domsenioramagnolia.pl